Як алкоголь впливає на органи

Регулярно п’ють алкоголь, в середньому, близько 90% населення Росії. За один рік жителі випивають практично 2500 млн літрів чистого спирту. Кількість хронічних алкоголіків відповідає усього лише 1-2 відсоткам, а інша категорія – прості звичайні люди, що абсолютно впевнені в тому, що алкоголізм до них не має жодного відношення і це сказано не про них. Їхня впевненість у своєму здоров’ї, безумовно, лише помилка. А між цим, у крові має місце постійне перебування алкоголя, що повільно та сміливо вбиває людину. Отже, як саме алкоголь впливає на органи та до чого в результаті призводить шкідлива звичка – залежність від спиртних напоїв?

Печінка

 
Цироз печінкиПерше, що сприймає алкогольний удар та страждає у чьому випадку, це печінка. Саме цей орган бере на себе значний удар, що практично не залежить від кількісної порції алкоголя. Печінка – орган, який швидко регенерується та відновлюється, це єдине, що зберігає та рятує людину. Але ця здатність печінки до самовідтворення не безмежна. Із цього набуває, що регулярне “задоволення” від прийняття алкогольних напоїв може фактично призвести до втрати важного органу. Цироз печінки – дуже поширене захворювання у алкоголіків.

Шлунок

 
Захворювання шлунково-кишкового тракту, наприклад, виразка шлунку: за статистикою у осіб, що зловживають міцними спиртними напоями, ця хвороба є одним із найчастіших явищ – алкоголь є сильною агресивною хімічною речовиною, що провокує подразнення чутливих стінок шлунку, викликаючи виникнення ерозії, а в подальшому, і виразки. Тому виразка шлунку, якщо лікарі встигнуть, в майбутньому скінчиться резекцією даного органу – видалення пошкодженої частини шлунку.

Легені

 
Справа в тому, що людина, яка регулярно зловживає алкоголем, має ураження легенів. Це відбувається тому що людина частіще має застуду та загальне зниження імунітету. Це, в свою чергу, призводить до виникнення алкогольних пневмоній – запалення та раку легенів.

Серцево-судинна система

 
Всім відомо, що потрапляння у кров алкоголю призводить до такої реакції, як склеювання ерітроцитів, що ускладнює кровообіг, руйнує клітини серцевих м’язів. Звідси наслідком є такі хвороби, як порушення мозкового кровообігу та роботи серця.

Нирки

 
Не можна не звернути увагу і на хвороби нирок. Нирки при постійному прийнятті алкоголя отримують потужне токсичне навантаження. У результаті, нирки не в змозі витримати токсичний удар. Внаслідок цього, та сама історія, що із серцем і печінкою, а також втрата однієї нирки, тобто відмова роботи органу.

Ось наслідки для людей, що часто і непомірно вживають алкоголь – напівзруйноване тіло. Ви все ще маєте сумніви чи покинути пити, лакаєтеся зізнатися собі, що самі себе вбиваєте?

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
УШОД як метод лікування від наркотичної залежності
Токсикоманія: симптоми
СНІД. Все про страшну хворобу.
Виведення із запою
Примусове лікування від алкоголізму