Кодування від алкоголізму

Сучасна наркологія зробила дуже великий крок вперед у сфері лікування алкогольної залежності та її ускладнень. Розроблено велику кількість методик, що впливають на всі елементи розвитку цієї страшної хвороби. У нашому центрі застосовуються абсолютно всі відомі способи, що визнані в усьому світу. Крім того, існує безліч авторських методик кодування від алкоголізму, розроблених нашими спеціалістами та впровадженими у загальну практику наркоцентра “Позитив”. Ми відповідаємо за якість допомоги, яку надаємо своїм пацієнтам.

Кодування за допомогою медикаментозних препаратів

Методи кодування від алкогольної залежності можуть бути активними та пасивними. Існують групи засобів, що впливають на сприйняття людиною алкогольних напоїв. Першою з них є група блокаторів опіоїдних рецепторів чутливих зон головного мозку. У нормі ці утворення відповідні за формування відчуття радощів, позитивних емоцій, щастя. Етанолвмістні напої володіють спорідненням до цих рецепторів, викликаючи їх подразнення. Це є основним механізмом запуску алкогольної залежності. Препарати, що блокують опіоїдні структури, переривають ті відчуття, яких людина бажає досягти прийомом алкоголю. Виникає така ситуація, що у людини, яка пиячить, втрачає мотивацію до прийому алкоголю, якщо він знаходиться під дією цих препаратів.

Для такої мети застосовується налтрексон та його аналоги у різних лікарських формах. Ціни на кодування від алкоголізму у Львові цим препаратом у нас нижчі у зв’язку з прямими поставками з фармацевтичного завода-виробника. Обирається спосіб введення в залежності від стадії алкоголізму та його фази. Суворо індивідуально вирішуються питання з приводу внутрішьном’язових ін’єкцій, а також підшкірної імплантації капсул тривалої дії на різні строки, а звлежності від дози діючої речовини, яка входить до складу капсул. Ця процедура виконується на вищому рівні. Усе попередньо обов’язково обмовляється із пацієнтом, як і вартість кодування від алкоголю. У Львові наші ціни цілком сприйнятні.

Ще однією, не менш цікавою групою медикаментозних засобів у нашій практиці є препарати, що уповільнюють обмінні процеси метаболізму алкоголю. Це значить, що якщо людина під час прийому препаратів дозволить собі випити навіть мінімальну кількість спиртного, це призведе до інтоксикації, подібної до сильного помільного синдрому. Виникає своєрідне отруєння алкоголем, що викликає страх його повторення. На цьому тлі дуже багато людей припиняють зловживання алкоголем, що призводить до стійкої ремісії хвороби. Такі препарати, як десульфірама, ми також вводимо у різних лікарських формах, в тому числі і підшивання у підшкрірну клітковину на тривалий час.

Кодування за допомогою психотерапії та гіпнозу

Цей спосіб – також дуже ефективе кодування від алкоголізму. У Львові не всі центри використовують його у складі комплексної терапії як базовий. Його сутність полягає в тому, що людині просто необхідно пояснити те, чого він не може зрозуміти сам, впливаючи на головні інстиктивні центри. До них відносяться безумовні рефлекси, найголовнішим з яких є інстинкт самозбереження. Люди, що страждають на алкоголізм, забувають про це, втрачаючи будь-який страх смерті або хвороби. Весь сенс їх життя у вживанні алкоголю, тієї легкості та безтурботності, які вин приносить.

Сеанси психотерапії та гіпнозу покликані для того, щоб повернути людині цей страх та відчуття повноти життя. На тлі цього багато хто “прокинувся” з алкогольного світу, як зі сну, повертаючись до нормального повноцінного життя. Дуже часто достатньо лише одного сеансу, проведеного спеціалістами центра, щоб людина забула про алкоголізм на декілька років.

Апаратне кодування від алкоголізму

Наша клініка оснащена спеціальними технологіями, які використовують спеціальне лазерне кодування від алкоголізму. Це порівнянно новий напрямок у лікуванні алкогольної залежності, але у нас воно запроваджене. Принцип методу у тому, що лазерний промінь, впливаючи на певні рефлексогенні зони мозку, що відповідають за формування залежності від алкоголю, викликаючи їх перезавантаження. При цьому стирається та негативна інформація, яка була в них закладена. Метод дуже добре зарекомендував і показав себе та знайшов багато позитивних відгуків серед пацієнтів нашого центру кодування від алкоголю.

Найголовніша наша перевага в тому, що серед великої кількості описаних методів, ми намагаємось здійснити індивідуальний підхід до кожного пацієнта, проводяч поетапний підбір та строки викроистання того чи іншого методу кодування.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
УШОД як метод лікування від наркотичної залежності
Токсикоманія: симптоми
СНІД. Все про страшну хворобу.
Як алкоголь впливає на органи
Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)