Примусове лікування від алкоголізму

Примусове лікування від алкоголізму нерідко буває останньою мірою, що дозволяє вивести людину із стану хронічного пияцтва. До цього вдаються тоді, коли вольові якості особистості настільки заслабли, що людина не здатна самостійно оцінити себе як алкоголіка та прийняти рішення про те, що необхідно припинити вживати спиртне.

Примусове лікування алкоголіків найчастіше ініціюється родичами та близькими. В основному, такі заходи застосовуються до осіб, що знаходяться на крайній стадії алкогольної залежності. В таких ситуаціях просто необхідно вдаватися до допомоги кваліфікованих спеціалістів.

Існує думка, що лікування алкоголізму без відома хворого може бути достатньо ефективним методом у боротьбі із пияцтвом. Насправді, існують медичні препарати, що здатні викликати відразу у людини до спиртних напоїв або призвести до неприємних наслідків у разі їх вживання. До таких методів вдаються жінки та батьки алкоголіків, намагаючись хоча б якимось способом побороти деструктивну пристрасть близької людини.

Основною проблемою таких препаратів є те, що, тільки-но людина припинить їх вживати, у неї починається так званий моментальний зрив. Після цього алкоголік уходить в запой, а близьким лишається тільки спостерігати звичну картину.

Насправді, лікування алкоголізму без відома хворого у більшості випадків не закінчується успіхом. Справа у тому, що стабільне зловживання спиртиними напоями є звичкою, якої не так просто позбутися. Крім медикаментозного лікування людині необхідне психологічне навіювання та установка на ведення здорового способу життя. Ось чому застосування сумнівних методів є лише відкладанням проблеми у дальню скриньку.

Професійна допомога хворому

Повноцінна боротьба з алкогольною залежністю включає декілька етапів, першим з яких є детоксикація організму. Після цього застосовуються медикаментозні та психологічні способи боротьби із залежністю. Саме комплексний підхід, що зорієнтований на особливості кожного пацієнта, демонструють найкращу ефективність.

В реабілітаційному центрі “Позитив” людям, що страждають від алкоголізму, буде надана допомога у боротьбі із залежністю. Кваліфіковані лікарі посприяють повному одужанню та відкриють для пацієнта новий світ без алкоголя.

Слід пам’ятати, що лише досвідчені спеціалісти здатні позбавити людину від цієї недуги раз і назавжди.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
СНІД. Все про страшну хворобу.
Як алкоголь впливає на органи
Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)
Кодування від алкоголізму
Виведення із запою