СНІД. Все про страшну хворобу.

СНІД (ВІЛ) є синдромом набутого імунодефіциту. Ця хвороба викликана вірусом, що діє на імунну систему людини, при цьому імунітет стає дуже слабким, або, можна сказати, що практично відсутній.

Перший раз про СНІД стало відомо у 1981 році в США. Перший раз його спостерігали в групі молодих осіб, у результаті імунодефіциту виникли різноманітні хвороби. Це були такі хвороби, як пневмонія та різноманітні грибкові ураження шкіри, а також внутрішніх органів, виникло сильне спустошення всього організму, виникали злоякісні пухлини. Жодна з вказаних хвороб не піддавалася лікуванню та хворі гинули. Спочатку цю хворобу називали хворобою гомосексуалістів, але згодом у цієї хвороби з’явилась інша назва – СНІД. Такі стани почали реєструвати не тільки у сексуальних меншин, а й серед жінок та дітей, яким була перелита кров. Тоді і виникло припущення, що дане захворювання відноситься до інфекційних хвороб, що передуються при статевих стосунках, переливанні крові, уколах, операціях.

СНІДДеякі вчені говорять, що СНІД знищить людство, так як вбиває імунітет людини, людина може загинути від будь-якого простого захворювання.

Для СНІДу характерно, що якщо людина захворіла навіть звичайною застудою, то хвороба буде проходити дуже тяжко та можуть розвиватися різноманітні ускладнення, що призведуть до найтяжчих наслідків.

Прихований період захворювання може бути від місяця до трьох. Іноді перші прояви захворювання можуть проявитися через декілька років.

На ранніх стадіях ховорба ніяк себе не показує. Згодом, з часом з’являються ознаки, що вказані нижче.

Відбувається збільшення лимфатичних вузлів, хворий починає сильно пітніти вночі. Людину постійно супроводжує втома, безпричинне підвищення температури, хворий дуже часто хворіє застудою, грипом чи насморком. Людина втрачає вагу, на шкірі та на слизових оболонках виникають темно-червоні пухлинні новоутворення, а також грибкові пневмонії, що практично не піддаються лікуванню.

Передається захворювання найчастіше статтевим шляхом, а також при переливанні крові, різноманітних медичних маніпуляціях та внутрішньоутробно від матері до дитини.

Для встановлення діагнозу необхідно зробити аналіз крові на СНІД.

Повністю захворювання вилікувати неможливо. Хворий повинен постійно приймати дорогі противірусні препарати.

Прогноз для життя є несприятливим.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
УШОД як метод лікування від наркотичної залежності
Токсикоманія: симптоми
Кодування від алкоголізму
Виведення із запою
Примусове лікування від алкоголізму