Токсикоманія: симптоми

Токсикоманія – це залежність від речовин, що мають високу токсичність та швидко випаровуються. Ця проблема набирає все більше значення через легку доступність подібних матеріалів. Їх можна придбати у звичайних магазинах. Це клей, усілякі миючі та медичні засоби. Змішуючи їх, отримують дуже незвичайні речовини та субстанції. Із часом залежні люди переходять на інші види токсичних речовин, а там вже недалеко до важких наркотиків.

Людина, що знаходиться під впливом токсинів, неспроможний це приховати. Якщо цей досвід у нього перший, то відчувається запаморочення, невпевнена хода, незрозуміла мова – важко зрозуміти, що людина каже. У роті з’являється солодкий присмак, від якого нудить та відчувається сильна спрага. Це може призвести від декількох вдихів токсичної речовини. Вона починає потрабляти до головного мозку та з’являється відчуття важкості у тілі.

ТоксикоманияЯкщо дозування токсину, що вдихається, збільшується, то у людини з’являється легке запаморочення та поліпшення настрою. Токсикоман стає дуже життєрадісним та його розумові процеси прискорюються. Це каже про те, що речовина дісталася до головного мозку, але ще не зовсім вразило психіку.

У випадку, коли кількість вдихів доходить до 8, токсикоман перестає контролювати себе, його відвідують галюцінації, віне не здатний адекватно сприймати світ. Настає стан феєрії та повне спотворення реальності. Іншими словами – хімічне сп’яніння.

Ці речовини дуже швидко викликають фізичне та психологічне звикання. Такій людині із часом доводиться збільшувати кількість вдихів. Психологічний стан погіршується, спостерігаються наступи агресії, що переходять у меланхолію. Поведінка не піддається логіці. Навколо очей з’являються темні плями, а самі очі набувають червоного кольору. Шкіра стає блідою із синім віддтінком.

При достатьно довгому вживанні токсинів настає атрофія м’язів, падіння чутливості та підвищення больового порогу.

Найчастіше у це втягуються підлітки, що хочуть бути помітними у натовпі. У них буде спостерігатися уповільнена поведінка, або навпаки – гіперактивність. Їхня мова ледь нагадує нормальні речення та вимову. Найлегші питання здатні поставити їх у кут. На місцях, де збираються такі особи, стійкий запах клея чи інших хімікатів.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
УШОД як метод лікування від наркотичної залежності
Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)
Кодування від алкоголізму
Виведення із запою
Примусове лікування від алкоголізму