УШОД як метод лікування від наркотичної залежності

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація – один з популярних сьогодні методів екстреної допомоги наркоманам, які вживають речовини опійної групи, наприклад, героїн, кодеїн, метадон або дезоморфін. Розглянемо, наскільки цей метод ефективний і безпечний, і чи є альтернативні способи вирішення цієї проблеми.

Основна проблема, з якою доводиться стикатися в процесі лікування наркоманів опійної групи – наступ важкого і тривалого абстинентного синдрому, який настає вже через 8-12 годин після відміни. При цьому синдром відміни супроводжується важкими болями у всьому тілі, судомами, практично повною відсутністю сну, настрій пацієнта при цьому вкрай пригнічений. Взагалі побічний ефектів такого очищення організму багато, тому фахівцям доводиться вживати певні заходи, щоб хоч якось полегшити стан наркомана, що перебуває на лікуванні.

Потрібно розуміти, що перетерпіти ломку самостійно дуже складно, оскільки тривати вона може до декількох тижнів. І незважаючи на те, що симптоми будуть поступово згасати, все ж загальне нездужання зберігається досить довго. Саме тому з середини 80-х років минулого століття була розроблена і впроваджена альтернативна методика Детокс, яка отримала відповідну назву УШОД.

У чому суть методики УШОД?

Для того щоб розуміти, як ця методика може допомогти людині впоратися з залежністю, варто розібратися, в чому принцип її впливу на організм людини. Ультрашвидке очищення дозволяє вивести опіати з організму значно швидше завдяки використанню налоксону або налтрексону.

Будучи антогоністами опіатів, ці препарати дозволяють подолати ломку всього за кілька годин, виводячи наркотики прямо з клітин головного мозку. Щоправда за рахунок такого прискорення всі перераховані раніше симптоми ломки в рази посилюються. Пережити таке практично неможливо, тож фахівцям доводиться попередньо занурити пацієнта в медикаментозний наркоз. Завдяки цьому відбувається відключення больовий системи людини, і вона може пережити очищення без страждань.

Завдяки УШОД, період ломки скорочується з декількох тижнів до 4-6 годин. А після виходу з наркозу, наркоман відчуває лише легке нездужання, яке навіть порівнювати з класичною ламкою не можна. Всі залишкові симптоми також проходять в наступні години.

Переваги використання методики УШОД

Крім очевидної переваги такого лікування, яке полягає в суттєвому скороченні періоду детоксикації, є ще деякі переваги такого рішення:

  • вплив наркотиків опійної групи пригнічується на весь період перебування введених препаратів в організмі;
  • протягом 1-2 діб після проведення УБОД потяг до вживання наркотиків повністю відсутній. Це дозволяє почати ефективне лікування наркоманії навіть у залежних з серйозним стажем.

У приватному реабілітаційному центрі «Позитив» методика УБОД використовується вже не перший рік, і статистика свідчить про те, що цей спосіб дозволяє істотно підвищити кількість пацієнтів, які досягають стійкої ремісії. І завдяки цьому способу навіть найбільш втрачені на перший погляд наркомани можуть отримати шанс на порятунок від залежності і подальшу реабілітацію.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
Як алкоголь впливає на органи
Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)
Кодування від алкоголізму
Виведення із запою
Примусове лікування від алкоголізму