Виведення із запою

Серед форм алкоголізму найбіль часто є запійна. Це проблема, що шкодить життю усім, хто пов’язаний із пиякою. Бо настає час, коли людина становиться повністю неадекватною, не може зупинитись, продовжуючи безперервно вживати спиртні напої у великій кількості. Як би не було боляче дивитись на таких людей, самостійно допомогти їм дуже важко, так як у більшість із них агресивно налаштовані по відношенню до боротьбі із пияцтвом. Але бувають ті, що самі просять допомогти їм.

Головне в цій ситуації не залишатися наодинці із такою складною проблемою. С цією метою створені спеціальні клініки, до яких належить наркологічний центр “Позитив”. Ми можемо допомогти вивести людину із запою на будь-якому етапі. Медикаментозне виведення з запою у Львові знаходиться на високому рівні.

Де проводиться виведення з запою

Базовим принципом надання допомоги людям, що страждають на алкогольну залежність, у нашому центрі є рух назустріч людям. Тому ми намагаємось прийняти сторону та зрозуміти стан і надати послуги на таких рівнях:
 

  • В домашніх умовах здійснюється швидкий вивід із запою. У Львові не лише ми надаємо такі послуги, але співвідношення ціна/якість не змушує довго коливатися у виборі клініки;
  • Поліклінічне виведення з запойного стану, або виведення в амбулаторіяї, в умовах денного стаціонару;
  • Вивід із запою в умовах спеціалізованного стаціонару.

Вибір місця проведення процедури проводиться індивідуально, в залежності від стану пацієнта, тривалості запою та факторів ризику. До них відносяться:

  • Тривалий запой, що триває протягом тижня;
  • Поганий загальний стан на фоні виснаження;
  • Наявність важких супутніх хвороб серця, печінки, нирок, головного мозку, пов’язаних з алкоголізмом чи окремих хвороб.
  • Алкогольный делирий.

Сутність процедури

Це дуже важкий та послідовний процес, що потребує від лікаря справжніх віртуозних здібностей та чудового знання фармакодинаміки психотропних препаратів. Найголовніше – правильно визначитися, де проводити процедуру. Категорично протипоказано робити це в домашніх умовах за наявності факторів ризику, так як при маніпуляціях можуть виникнути непередбачувані обставини, що потребують невідкладних заходів.

Виведення із запою необхідно проводити не на висоті алкогольного сп’яніння, а при його переході у похмільний синдром. Це дуже важливо, так як тільки вплив на мозог у цей час може надати справді потрібний ефект. Вводяться препарати седативного та нейролептичного типу дії для того, щоб притупити своєрідну асбтиненцію у відсутності алкоголю. Краще навіть ввести пацієнта у стан медикаментозного сну. Мозок при цьому повинен відпочити. Паралельно проводиться детоксикаційна терапія інфузійними розчинами, вітамінними препаратами, вводитьс налоксон або даються таблетки налтрексона. Для прискорення виведення токсичних сполук алкоголю призначаються сечогінні препарати.

Такими послідовними діями людина поступово повертається до звичайного життя без алкоголя. Але ці заходи та методи носять тимчасовий ефект. Цьому, де б не відбувалася детоксикація, необхідно організувати обов’язкове подальше протирецидівне лікування. Можна відзначити, що кошторис на вивід з запою у стаціонарі набагато нижчий, ніж у домашніх умовах, у зв’язку з відсутністю сплати за активний виклик.

Чого не можна робити при виводі з запою

  • Намагатись самостійно впоратися із проблемою;
  • Примусово відбирати у людини алкогольні напої або примушувати лікуватися, коли вона перебуває у стані сп’яніння;
  • Приймати будь-які медикаментозні препарати без призначення лікарем.

Для того, щоб особи, які страждають на алкоголізм швидше погодились на лікування тривалого запою, необхідно під час похмілля, коли погіршиться стан та настане необхідність випити, запропонувати викликати швидку медичну допомогу. Під цим предлогом насправді приїде спеціальна наркологічна бригада, яка вирішить, де і як буде проведено вивід із запою.

Ваше ім'я

Телефон


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-content/themes/narcology/functions.php on line 171 and defined in /home/renaclin/nc-positive.com.ua/lviv/wp-includes/wp-db.php on line 1295
Інші статті:
Токсикоманія: симптоми
СНІД. Все про страшну хворобу.
Як алкоголь впливає на органи
Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)
Кодування від алкоголізму