Банний комплекс

Споконвіку наші предки лікували алкоголіків за допомогою лазні. На даний момент лікування в лазні алкоголізму науково обгрунтовано. У лазні підвищується температура тіла і стимулюється потовиділення, завдяки чому з організму виводяться продукти розпаду алкоголю та інші токсичні речовини. А це, в свою чергу, благодійно позначається на роботі нирок і нормалізує водно-сольовий баланс. Банний комплекс поліпшує кровообіг. Під час банної процедури в рух приходить навіть резервна кров, яка насичена корисними поживними речовинами. Тому після лазні завжди відзначається підвищення гемоглобіну і кількості еритроцитів у крові. Ну, і звичайно, лазня є прекрасним розслаблюючим засобом, що дозволяє знизити напруженість, роздратування і підняти настрій.

Крім алкоголізму лікування в лазні допомагає перемогти такі захворювання як радикуліт, ішіас, неврит, подагра, люмбаго, геморой і навіть цукровий діабет та наркотичну залежність. Благодатний пар незамінний при лікуванні хронічних бронхітів та жовтяниці. Банний комплекс нормалізує кров’яний тиск, додає енергії і підвищує життєвий тонус, позбавляє від безсоння і мігрені.

Як і будь лікувальна процедура, лазня має ряд протипоказань. Забороняється проводити лазневі процедури при гострих стадіях різних захворювань, при підвищеній температурі тіла, туберкульозі, недокрів’ї, епілепсії та склерозі судин. Не можна ходити в парну і при хвороби Боткіна, міокардиті, ендокардиті і перикардиті, при гострих хворобах очей і вух, тахікардії, гіпертонії, яка супроводжується нирковою або серцевою недостатністю. Лікування в лазні не рекомендується робити відразу ж після прийому їжі, а так само при сильній перевтомі.

Ваше ім'я

Телефон