Діагностика вживання

Нерідко проблема наркоманії виникає в сім’ях, де батьки не змогли вчасно розпізнати ознаки вживання наркотичних речовин.

Вживання наркотиків Для діагностики вживання наркотиків існують експрес-тести, які можна пройти в нашому центрі. Вони схожі на тести для визначення вагітності. З їх допомогою можна виявити наявність наркотичних речовин в організмі, використовуючи сечу людини. Також існують інші медичні методи визначення наявності наркотиків в організмі, у тому числі і через великий проміжок часу.

Існують і непрямі методи діагностики.

До непрямих ознак вживання наркотичних речовин відносяться:

  • довгі рукави в одязі в будь-який час;
  • занадто вузькі або широкі зіниці;
  • невиразна повільна мова;
  • відсутній погляд;
  • уповільнені і незграбні рухи;
  • дратівливість;
  • неохайний вигляд, набряклі кисті, зруйновані зуби.

При вживанні наркотиків або алкоголю з часом наступають негативні наслідки: втрачається пам’ять, з’являються болі в грудній клітці, нудота, блювота, головні болі, підвищення температури тіла, лихоманка, холодний піт, пронос, високий тиск, порушення серцебиття і багато іншого. Поведінка людини, яка перебуває під дією наркотичного сп’яніння, завжди відрізняється від нормального. Він може бути або млявим і загальмованим, або навпаки збудженим або агресивним. А крім цього, нерідко у людини з’являються галюцинації.

Залежність від комп’ютерних та азартних ігор також має свої симптоми і призводить до сумних наслідків, руйнуючи життя людини і його близьких. Ігроман стає дратівливим і байдужим до сім’ї, друзів, роботи та колишніх захоплень. Він вже не може не грати.

Також на нашому сайті представлені психологічні тести на наркотичну, алкогольну і ігрову залежність.

Ваше ім'я

Телефон