Реабілітація та ресоціалізація

Львівський реабілітаційний центр для наркозалежних «Позитив» пропонує ефективні методи лікування від наркотичної, алкогольної та ігрової залежності, а також програму соціальної реабілітації для людей, охочих позбавитися від подібних проблем і почати повноцінне життя в нашому суспільстві.

Реабілітація наркоманів і алкоголіків проводиться на всіх стадіях. У важких випадках пацієнти тимчасово направляються на реанімацію в наркологічні стаціонари, які знаходяться поза центру «Позитив». По поверненню до нас вони проходять ефективну програму позбавлення від своїх пристрастей.

У нашому центрі працюють психологи, наркологи, психотерапевти, інфекціоністи та соціальні педагоги. Ми організовуємо різні спортивні та культурні заходи, в яких беруть участь наші пацієнти. Тривалість курсу лікування встановлюється для кожної людини індивідуально залежно від його потреб. Також реабілітація наркозалежних (наркоманів) може проходити в центрах наших партнерів у Європі.

Сучасні методи лікування наркоманії і алкоголізма включають в себе детоксикаційну терапію, лікувально-відновлювальні процедури та реабілітаційну терапію.

Детоксикаційна терапія спрямована на усунення наслідків довгострокового вживання наркотиків чи алкоголю і повне їх виведення з організму пацієнта. Проходить вона в клініках партнерів, де є диспансер і реанімація важких випадків з пацієнтами. У цій програмі використовують як медикаментозні, так і немедикаментозні методики.

До медикаментозних способів відноситься введення спеціальних розчинів, які зв’язують і виводять з організму різні наркотичні речовини та алкоголь. Також застосовуються препарати, які стабілізують психіку і пригнічують депресію. А крім цього, використовуються блокатори певних опійних рецепторів з метою прискорення процесу розпаду токсичних речовин і повного виведення продуктів обміну.

Як немедикаментозні способи, практикується гемосорбція, плазмаферез і гемодіаліз. Ці методики дають можливість скоротити тривалість і знизити прояв абстинентних розладів.

Наступним етапом наш центр реабілітації наркозалежних пропонує лікувально-відновлювальний період, який включає в себе комплекс різних процедур і ефективних занять, спрямованих на покращення фізичного і психологічного стану пацієнта, в тому числі консультації досвідчених фахівців: психологів, наркологів, психотерапевтів і соціальних педагогів.

Третій етап – це програма реабілітації. До неї відноситься кінезіотерапія, фітотерапія, банний комплекс, групова терапія, “12 кроків” і розвиток особистості. Ефективна реабілітація наркозалежних дозволяє позбавити людину від фізичної та психологічної залежності.

Кінезіотерапія – це лікування рухом. Вона дозволяє домогтися поліпшення психоемоційного та фізичного стану пацієнта, піднімає тонус і попереджує застійні явища.

Фітотерапія дозволяє наситити організм необхідними корисними речовинами, які знаходяться в рослинах.

Банний комплекс особливо сприятливо впливає на організм наркозалежних та алкозалежних (алкоголіків). У лазні стимулюється нервова система, поліпшується кровообіг і дихання, підвищується потовиділення, що допомагає вивести з організму токсини і продукти метаболізму.

Групова терапія дозволяє людині впоратися зі своєю пристрастю в групі таких же людей.

Програма «12 кроків» допомагає людям позбутися залежностей і перейти до вільного від наркотиків і алкоголю способу життя. Вона чудово поєднується з іншими програмами.

Розвиток особистості – це тренінг, що дозволяє краще пізнати себе і поміняти старі руйнівні моделі поведінки на нові, що спрямовані на будову та створення.

Іпотерапія – це заняття, що дозволяють стабілізувати психо-емоційний стан за допомогою верхової їзди.

Психотерапія – спосіб лікування, заснований на взаємодії двох або більше осіб.

У нашому реабілітаційному центрі також відбувається ресоціалізація наркозалежних, тобто повернення людини до здорового і щасливого життя в суспільстві.

Ваше ім'я

Телефон