Лікування алкоголізму

позбавлення алкогольної залежності Ефективне лікування алкогольної залежності (алкоголізму) в центрі «Позитив» проводять досвідчені фахівці з медичною освітою. Людина, яка стала алкоголіком, рідко вчасно усвідомлює згубність своєї звички і далеко не завжди проявляє бажання лікуватися. Але самому впоратися з такою недугою вкрай важко. Тільки кваліфікована допомога може гарантувати повне зцілення від алкоголізму і повернення до повноцінного життя.

У нашому центрі позбавлення від алкогольної залежності, як і від наркотичної, проводиться поетапно:

  • Детоксикація – виведення з організму алкоголіка шлаків і токсинів, що утворилися протягом тривалого вживання алкогольних напоїв. Якщо за допомогою сучасних методів ефективного очищення їх не видалити з хворого організму, у людини залишиться тяга до спиртного, яку самостійно подолати він не зможе.
    Детоксикаційна терапія виводить пацієнта із запою і ліквідує похмільні явища. Вона усуває сильну тягу до спиртного, знімає дратівливість, порушення сну, регулює діяльність центральної нервової та серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту і печінки. Ця процедура займає від одного до трьох днів, в залежності від тривалості запою і стану хворого. Детоксикацію проводять або вдома, або в нашому центрі, це залежить від побажань пацієнта. Але найкраще продовжити лікування у нас, оскільки за один приїзд лікаря прибрати залежність неможливо. Для цього слід провести весь лікувальний комплекс.
  • Курс психокорекції допомагає позбутися від психологічних проблем, відновлює душевну рівновагу і зміцнює волю пацієнта. Цей курс усуває відхилення у психічній і нервової діяльності, дозволяє людині оволодіти своїм характером і, отже, поведінкою. З’являється правильне розуміння свого дійсного стану і позитивне ставлення до лікування. Таким чином, відбувається підготовка до останнього етапу.
  • Заключний етап лікування алкоголізму проходить за індивідуальними показаннями лікаря. Проводиться спеціальна дія, яка спрямована на остаточне звільнення від алкогольної залежності: різні варіанти кодування або мікрохірургічна підшивка специфічних препаратів тривалої дії. Все це повністю позбавляє пацієнта від тяги до алкогольних напоїв.

Алкогольна залежність вважається основним симптомом алкоголізму та призводить до сумних наслідків, руйнуючи життя людини і його близьких.

Якщо вас цікавить дієве лікування алкоголізму у Львові, звертайтеся до фахівців центру «Позитив». Ми завжди готові допомогти вам впоратися з вашою проблемою.

Ваше ім'я

Телефон