Лікування наркоманії

лікування наркозалежності в НЦ Позитив у Львові

Одним з провідних напрямків роботи наркологічного центру «Позитив» є лікування наркоманії у Львові. Ефективність лікування в нашому центрі і лояльність методів, що використовуються при цьому, щороку приваблює в нашу клініку сотні наркозалежних з усіх куточків країни. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.

Основною групою ризику жителів країни, які можуть піддатися негативному впливу наркотичної залежності, є молоді люди від 15 до 25 років. При систематичному вживанні наркотичних речовин тривалість життя залежних людей може становити від півроку до 20 років. Все залежить від можливості організму протистояти регулярно впливаючому руйнівному чиннику і від типу препаратів, що вживаються.

Що дає пацієнтам лікування в центрі «Позитив»?

Професійне лікування наркоманії в нашому центрі розраховано на людей, які не в змозі самостійно впоратися із залежністю. Безліч наших колишніх пацієнтів отримали шанс на нове повноцінне життя, отримавши спеціальний курс лікування. Раніше в практиці лікування наркоманії у Львові, та й по всьому світу в цілому, застосовувався лише детоксикаційний метод. Його суть полягала в очищенні організму від накопичених шкідливих речовин і відновлення людини у фізичному плані. Сучасні практики охоплюють не тільки фізичний прояв залежності, а й психологічний стан пацієента та його ставлення до проблеми.

Висококласні фахівці нашого центру «Позитив» володіють величезним досвідом успішного лікування наркотичної залежності. Вони чудово розуміють, що детоксикацінний метод – лише перший етап, що передбачає ефективне лікування наркозалежності. Після нього більшу увагу необхідно приділяти психологічній та соціальній адаптації кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Етапи лікування в центрі «Позитив»

Етапи лікування наркоманії в " Позитив "

Виходячи з власного досвіду і результатів успішного застосування популярних у світі практик, центр лікування наркоманії у Львові пропонує методику позбавлення від залежності, що складається з декількох етапів. Тривалість лікування наркоманії залежить виключно від готовності пацієнта співпрацювати з лікарями, приймаючи допомогу від них. Також на тривалість перебування в клініці впливає здатність організму до швидкого відновлення.

  • Перший етап передбачає повну відмову від прийому наркотичних препаратів. Методика та інтенсивність лікування визначається лікарем після детального обстеження стану пацієнта. Щоб відмова від прийому препаратів не стала причиною виникнення больових відчуттів і пригніченого психологічного стану (ламки), проводиться детоксикація організму. Це основа позбавлення від будь-якої залежності, під час якої відбувається введення в організм отруйних речовин. Детоксикація передує безлічі інших заходів, які має на увазі лікування наркоманії у Львові. Існуютьс різні методи детоксикації, що припускають природне і штучне очищення організму від залишків отруйних речовин. Наркотичні препарати, потрапляючи в організм людини, повністю не переробляються. Частина речовин осідає в крові і на внутрішніх органах, поступово руйнуючи організм. Саме на їх виведення спрямована детоксикаційна терапія – перший етап, який включає лікування наркоманії у Львові. Залежно від стану пацієнта може застосовуватися або класичний метод детоксикації, або метод під назвою УБОЗ. Класичний метод терапії – очищення організму за допомогою прийому очищувальних препаратів. Він триває не більше тижня. Для ультрашвидкий опіоїдної детоксикації знадобиться всього від 6 до 8 годин. У процесі проведення такої процедури пацієнт занурюється в сон за допомогою наркозу, і фахівці проводять очищення крові, виводячи залишки отруйних речовин із організму.
  • Другий етап у лікуванні наркоманії являє собою відновний період після детоксикації. Це непростий період, який включає в себе лікування наркоманії у Львові в нашому центрі «Позитив». Складність його полягає в тому, що фізичної тяги до прийому наркотичних речовин немає, не виникає больових відчуттів і не залишається ні найменших ознак, так званої «ламки». Однак, психологічно пацієнт ще прив’язаний до своєї залежності. Для нього індивідуально розробляється курс прийому препаратів для загального зміцнення організму. Також з ним проводиться активна робота психологів. Виконується корекція поведінкового фактора, а також усуваються або по-максимуму згладжуються психічні порушення.
  • Третій етап боротьби із залежністю, який пропонує відомий центр лікування наркоманії в Україні «Позитив», спрямований на придушення синдрому потяги людини до прийому наркотичних речовин. Для цього також використовуються медикаментозний і психологічний метод. За допомогою лікарських препаратів вдається домогтися повного позбавлення від фізичної залежності організму від речовин руйнівної дії. А кваліфіковані психологи допомагають формувати свідому відмову людини від наркотиків. На даному етапі пацієнти можуть брати участь у групових заняттях, розмовляти про свою проблему і про бажання назавжди залишити її в минулому.
  • І, нарешті, четвертий етап лікування наркоманії у Львові – це реабілітація наркозалежних пацієнтів. Першорядною метою даного етапу є ресоціалізація, адаптація в соціальному суспільстві і повернення до нормального життя поза стінами нашої клініки. На даному етапі з пацієнтом активно працюють психологи. Їх завданням вважається навіювання людині переваги життя без залежності і бажання жити повноцінно. Людина, що проходить лікування наркоманії на цьому етапі, повністю вільна від залежності. У нього відсутня фізичний потяг до прийому препаратів, і формується психологічний бар’єр до рецидиву такого плану захворювання в майбутньому.

Переваги НЦ «Позитив»

Переваги наркологічного центру Позитив Наш львівський центр лікування наркоманії досяг високих показників довічної відмови від залежності пацієнтів, які пройшли у нас курс лікування. Досягти такого результату нашим фахівцям вдається за рахунок відповідального підходу саме до відновного періоду лікування. Якщо детоксикацію можна провести в будь-якій клініці, то комплексний підхід з чудовою статистикою позитивних результатів – наш коник.

«Позитив» – відомий центр лікування наркоманії в Україні, який пропонує відновлення для пацієнтів за трьома напрямками: соціально-психологічному, педагогічному та реабілітаційному. Людина не тільки позбавляється від залежності, а й отримує величезний поштовх у розвиток його, як особистості, здатної повноцінно жити в соціумі і створити сім’ю.

Відзначимо, що не кожна людина здатна усвідомити небезпеку свого стану і самостійно попросити про допомогу близьких людей. Людина, що перебуває в залежності від наркотичних речовин, зазвичай, скритна. Тому навколишні його люди при найменших підозрах, як кажуть, мають бити у дзвони. Щоб зрозуміти, чи необхідно лікування наркоманії, пропонуємо ознайомитися з розділом нашого сайту «Діагностика вживання». Тут Ви знайдете всі ознаки і симптоми, які зможуть або підтвердити, або спростувати Ваші підозри. Допоможіть своїй близькій людині повернутися до повноцінного життя!

Ваше ім'я

Телефон