Виїзд лікаря нарколога додому

Виїзд нарколога на будинок Алкогольна або наркотична залежність рано чи пізно призводить до моменту, коли хворий вже не в змозі самостійно вийти з запою або припинити прийом наркотиків, навіть якщо він цілком цього хоче. У таких випадках реабілітаційний центр «Позитив» готовий надати залежним кваліфіковану і своєчасну допомогу – досить набрати номер нашого центру, і фахівці протягом короткого часу прибудуть до пацієнта додому, щоб допомогти йому повернутися до життя.

Як правило, викликають нарколога на будинок родичі алко- чи наркозалежного. У такому випадку, перш ніж викликати фахівця, близьким необхідно переконатися, що хворий згоден на надання медичної допомоги, і втручання лікаря не викличе у нього негативної реакції – прояв агресії і відсутність мотивації до оздоровлення буде серйозною перешкодою.

У деяких випадках будь-яке зволікання загрожує сумними наслідками, тому послуга виклику нарколога є єдиним шансом для хворого. Професійна допомога, що надається фахівцями нашого центру, здатна врятувати життя залежного при передозуваннях, отруєннях та інших наслідках непомірного вживання алкоголю або прийому наркотиків. Щоб вивести пацієнта із запою і як можна скоріше повернути залежного до нормальної життєдіяльності, застосовуються різні лікарські препарати, вибір яких суворо індивідуальний. Це можуть бути крапельниці, таблетки або ін’єкції.

У разі якщо хвороба носить важку форму, може знадобитися госпіталізація і стаціонарне лікування алкогольної або наркотичної залежності в спеціалізованій клініці. У цьому випадку реабілітаційний центр «Позитив» готовий запропонувати послугу доставки пацієнтів до наркологічні клініки Львова та Львівської області. Крім того, до нас можна звернутися, якщо ви або ваш родич проживаєте в іншому місті, але бажаєте проходити лікування у Львові – в цьому випадку ми також зустрінемо і доставимо пацієнта в потрібну клініку.

Виїзд лікаря нарколога на будинок здійснюється з дотриманням повної анонімності: сторонні не дізнаються про те, що ви або ваш родич скористалися допомогою фахівця, ми гарантуємо це кожному пацієнту.

Фахівці центру не тільки нададуть необхідну допомогу, але й дадуть пацієнту та його родичам корисні рекомендації. Доктор проведе психологічну роботу з родичами залежного, підкаже, як поводитися з хворим і які кроки зробити, щоб почати успішне лікування від залежності.

Нарколог на будинок у Харкові – послуга, що має незаперечні переваги перед лікуванням у стаціонарних умовах, оскільки в домашній обстановці пацієнт не відчуває стресу і дискомфорту. Викликаючи фахівця додому, і залежному і його близьким варто пам’ятати про те, що ця процедура є екстреної, і спрямована вона, в першу чергу на відновлення хорошого фізичного самопочуття, уникнення летального результату та травмування. Для повного лікування від наркотичної або алкогольної залежності необхідно тривале лікування в умовах стаціонару, де хворий буде перебувати під постійним наглядом лікарів. У реабілітаційному центрі «Позитив» є всі умови для того, щоб допомогти пацієнтам із запущеною формою залежності побороти тягу до спиртного або хімічних речовин.

Ваше ім'я

Телефон