Наші заходи

Як маленька дитина вчиться ходити, так і пацієнти в наркологічному центрі “Позитив” вчаться дивитися на життя тверезим поглядом, позитивно ставитись до членів сім’ї і суспільства.

Крім психологічного напрямку реабілітації в нашому центрі існують і інші не менш важливі напрямки: творче, спортивне, трудове. Кожен з цих напрямків допомагає розвинути ті якості людини, які були придушені й забуті за довгі роки залежного життя. У реабілітаційній програмі центру передбачено безліч заходів різного характеру і роду діяльності. У їх числі спортивно-оздоровчі заходи – організація футбольних матчів, відвідування льодових ковзанок, стрибки з парашутом, іпотерапія, і мистецькі заходи – відвідування театрів, виставок, концертів та багато іншого.

Заняття спортом обов’язково входять в програму реабілітації пацієнтів у клініці. Гра в командні види спорту допомагає згадати і закріпити навички командної гри, а також відновити координацію рухів. Також гра в команді допоможе налагодити контакт з оточуючими людьми, не дасть людині відчувати себе самотнім. Тому співробітниками нашого центру регулярно організовуються футбольні, волейбольні та баскетбольні матчі.

Стрибок з парашутом викликає позитивні емоції і адреналін. Це дає людині зрозуміти, що для того щоб жити цікаво і отримувати від життя море задоволення не обов’язково приймати наркотики і вживати алкоголь.

Заняття верховою їздою (іпотерапія) стабілізує емоційний та психологічний стан людини, знімає негативні емоції, втому і стресовий стан, робить позитивний вплив на вестибулярний апарат. Також завдяки спілкуванню з кіньми у людини розвиваються комунікативні якості, що допомагають не вдаючись до алкоголю і наркотиків вирішувати життєві проблеми.

Культурна адаптація людини в суспільстві також необхідна і важлива. Для цього ми організовуємо різного роду культурні заходи, у тому числі відвідування виставок, театрів, симфонічних концертів.