Швидка наркологічна допомога в Львівській області

Наркологічна допомога – специфічна послуга, якої потребують люди, залежні від вживання алкоголю або наркотиків. Підтримати таких людей особливо важливо, адже наркоманія – це не лише фізична, а й психологічна хвороба, що потребує лікування. Тому отримавши заявку на наркологічну допомогу, кваліфіковані наркологи здатні надати необхідну допомоги тим, хто звертається.

Існує два варіанти формування потреби отримати наркологічну допомогу. Досить не часто, але все ж таки іноді, наркомани самі звертаються за допомогою, аби професіонали посприяли зменшенню ломки та абстинентного синдрому. Набагато частіше за наркологічною допомогою звертаються близькі та родичі наркомана, які потребують допомоги, адже самостійно вже не здатні впоратися з ситуацією, що склалася. Тож розглянемо, як і куди варто звернутися у разі такої потреби .

Як і яку допомогу від наркологів можна отримати у Львові та області

Звернувшись за допомогою в наркологічну клініку «Позитив», наркоман, а також його близькі люди, можуть отримати наступні види консультацій:

  • кваліфікована допомога по телефону;
  • виїзд лікаря додому до пацієнта;
  • лікування складних станів, спровокованих вживанням великих доз наркотиків;
  • психологічна підтримка залежної людини та її близьких;
  • мотивація на подальше лікування від залежності.

Медична допомога, яка надається спеціалістами центру, завжди заснована на великому досвіді кваліфікованих лікарів та проведенні індивідуальної оцінки ситуації, що склалася. Це означає, що незалежності від складності ситуації, при зверненні за допомогою ви отримаєте саме те, що потрібно.

Терміновий виклик наркологічної допомоги додому

У разі виникнення термінової ситуації, що потребує втручання зі сторони лікаря, до реабілітаційного центру можна звернутися в будь-який час, аби викликати нарколога додому. Нажаль, ситуації, що потребують таких мір, стаються досить часто і здебільшого пов’язані з вживанням надто великої дози наркотиків та, як наслідок, передозуванням, чи втратою контролю над психічним станом наркоманом, коли він може стати загрозою для себе та оточуючих.

В обох випадках відкладати виклик професійної допомоги не можна навіть на декілька хвилин. Адже кожна мить може стати вирішальною і зберегти життя залежного та його близьких може допомогти тільки невідкладна допомога лікарів.

Звертаємо ваше увагу, що звернутися за допомогою можна цілком анонімно і уся надана допомога залишиться лише між пацієнтом та лікарем. Для багатьох родин це надзвичайно важливо, адже саме бажання зберегти репутацію своєї родини – одна з основних причин своєчасного не звернення до наркологічного центру.