Як побороти кодеінову залежність

Написав Мазий Максим | 22 Вересня 2019

Коли мова заходить про наркоманів, багато людей уявляють собі людину, яка робить собі ін’єкції або курить марихуану. Насправді ж, залежність від наркотиків може мати надзвичайно різні форми, і в тому... читати повністю »

Амфетамінова залежність: симптоми та лікування

Написав Мазий Максим | 1 Вересня 2019

Вперше цей наркотик з’явився ще наприкінці 19 сторіччя в якості ліків від захворюванням легенів. Але лише у 1929 році було помічено психоактивні властивості цього препарату. За декілька років було зафіксоване... читати повністю »

Швидка наркологічна допомога в Львівській області

Написав Мазий Максим | 6 Серпня 2019

Наркологічна допомога – специфічна послуга, якої потребують люди, залежні від вживання алкоголю або наркотиків. Підтримати таких людей особливо важливо, адже наркоманія – це не лише фізична, а й психологічна хвороба,... читати повністю »

Легальний канабіс, як трамплін для важких наркотиків

Написав Мазий Максим | 16 Липня 2019

Легалізація марихуани може стати причиною серйозного зростання кількості наркоманів, адже такі легкі й безпечні на перший погляд наркотики можуть стати трампліном для вживання більш важких і небезпечних для життя наркотиків,... читати повністю »

Мотивація на лікування від наркотичних препаратів

Написав Мазий Максим | 14 Липня 2019

Вживання наркотиків - один із способів втекти від реальності, відсторонитися від проблем і внутрішніх конфліктів, які мучать. Адже саме наркотики дають ту примарну свободу і всемогутність, за якими так женуться... читати повністю »

Реабілітація патологічних залежностей

Написав Мазий Максим | 12 Травня 2014

23-25 квітня проходив курс підвищення кваліфікації для персоналу наркологічного центра «Позитив». За час тренінга співробітники центра отримали багато корисної та об'єективної інформації у галузі реабілітації різних видів залежностей: наркотичної, алкогольної, ігрової,... читати повністю »

Аптечна наркоманія: питання і відповіді.

Написав Мазий Максим | 17 Квітня 2014

08.04.2014р. ми приймали участь в роботі XV Української науково-практичної конференції з міжнародною участю «Довженківські читання: Проблема схильності хворих наркологічного профілю до терапії. Необхідність у лікуванні і лікування за необхідності», де... читати повністю »

Духовне збагачення залежних людей

Написав Мазий Максим | 28 Листопада 2013

За багато років тісної співпраці з православною церквою хорошою традицією для нас став ряд спільних заходів, спрямованих на духовне збагачення залежних людей, розширюючи внутрішні цінності погляди на прості і очевидні... читати повністю »

Ми це зробили

Написав Мазий Максим | 22 Червня 2012

Ми це зробили!!! Днями наші хлопці разом із співробітниками цетра здійснили сплав на байдарках. Маршрут розрахований на декілька днів і проходив мальовничими, захоплюючим місцям річки Сіверський Донець. Було дуже цівкаво і... читати повністю »

Національна стратегія України про наркотики

Написав Мазий Максим | 22 Червня 2012

Харківська обласна громадська організація «Позитив» прийняла участь у обговоренні проекту Національної стратегії України про наркотики на період до 2020 року при підтримці державної служби України за контролем наркотиків. Зустріч відбулася... читати повністю »

Залучення громадськості до проблеми наркоманії

Написав Мазий Максим | 24 Січня 2012

ХОГО «ПОЗИТИВ» провела акцію, присвячену Всесвітньому Дню Солідарності з СНІД-позитивиними людьми. Ціль якої, залучення громадськості до проблеми наркоманії, алкоголізма та їхніх наслідків у середовищи молоді. Співробітники організації та волонтери приймали участь... читати повністю »

Cпорт для нас – не просто слова

Написав Мазий Максим | 2 Листопада 2011

Днями відбулася історична зустріч з футболу між працівниками наркологічного центра «Позитив» і волонтерами громадської організації «Позитив». Зустріч виявилася насиченою, проявився характер команд та їхня жага до перемоги, що підтвердилося боротьбою до... читати повністю »

Первинна профілактика в учбових закладах

Написав Мазий Максим | 13 Травня 2011

Ось і скінчився ще один учбовий рік. Наш наркологічний центр зробив величезну працю у сфері надання профілактичної допомоги в учбових закладах, про що засвідчує велика кількість нагород та дипломів, які... читати повністю »