УШОД як метод лікування від наркотичної залежності

Написав Мазий Максим | 14 Липня 2019

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація - один з популярних сьогодні методів екстреної допомоги наркоманам, які вживають речовини опійної групи, наприклад, героїн, кодеїн, метадон або дезоморфін. Розглянемо, наскільки цей метод ефективний і безпечний,... читати повністю »

Токсикоманія: симптоми

Написав Мазий Максим | 13 Серпня 2015

Токсикомания
Токсикоманія - це залежність від речовин, що мають високу токсичність та швидко випаровуються. Ця проблема набирає все більше значення через легку доступність подібних матеріалів. Їх можна придбати у звичайних магазинах.... читати повністю »

СНІД. Все про страшну хворобу.

Написав Мазий Максим | 13 Серпня 2015

СПИД
СНІД (ВІЛ) є синдромом набутого імунодефіциту. Ця хвороба викликана вірусом, що діє на імунну систему людини, при цьому імунітет стає дуже слабким, або, можна сказати, що практично відсутній. Перший раз про... читати повністю »

Як алкоголь впливає на органи

Написав Мазий Максим | 20 Червня 2015

Цирроз печени
Регулярно п'ють алкоголь, в середньому, близько 90% населення Росії. За один рік жителі випивають практично 2500 млн літрів чистого спирту. Кількість хронічних алкоголіків відповідає усього лише 1-2 відсоткам, а інша... читати повністю »

Будинок для людей похилого віку на базі НЦ «Позитив» (м.Харків)

Написав Мазий Максим | 1 Липня 2014

Чи замислювалися Ви коли-небудь про вартість догляду людей похилого віку? Вірогідніше за все, що ні. І це правильно. Догляд за батьками похилого віку вимірюється не грошами, а кількістю уваги та... читати повністю »

Кодування від алкоголізму

Написав Мазий Максим | 27 Травня 2014

Сучасна наркологія зробила дуже великий крок вперед у сфері лікування алкогольної залежності та її ускладнень. Розроблено велику кількість методик, що впливають на всі елементи розвитку цієї страшної хвороби. У нашому... читати повністю »

Виведення із запою

Написав Мазий Максим | 27 Травня 2014

Серед форм алкоголізму найбіль часто є запійна. Це проблема, що шкодить життю усім, хто пов'язаний із пиякою. Бо настає час, коли людина становиться повністю неадекватною, не може зупинитись, продовжуючи безперервно... читати повністю »

Примусове лікування від алкоголізму

Написав Мазий Максим | 26 Червня 2013

Примусове лікування від алкоголізму нерідко буває останньою мірою, що дозволяє вивести людину із стану хронічного пияцтва. До цього вдаються тоді, коли вольові якості особистості настільки заслабли, що людина не здатна... читати повністю »