Відгуки

Милашенко Сергій Володимирович

Я, Милашенко Сергій Володимирович, зіткнувся з проблемою – наркотики та алкоголь. Був змушений звернутись за допомогою до НЦ ПОЗИТИВ. Пройшовши тут 3-х місячний курс реабілітації, я отримав медичну та психологічну допомогу , самодисципліну та самореалізацію у соціумі, переглянув погляд на своє життя. Покращив, наскільки це можливо у моєму випадку, свій фізичний та психологічний стан, так ,як за час, який я вживав психоактивні речовини, довів себе до жалюгідного фізичного та психологічного стану, і вже навіть не мріяв припинити вживання наркотиків та алкоголю. Завдяки новітнім методам лікування у центрі, я досяг стійкої ремісії, за що я дуже вдячний персоналу центра, а саме Андрію Анатолійовичу, Руслану Романовичу, Тарасу Андрійовичу, Олександру Сергійовичу, Анастасії Русланівні, за те що вони, з увагою і розумінням відносилися до моїх проблем та вимог. Завдяки їхньому ставленню та лікуванню, я докорінно змінив ставлення до лікування, так як раніше я гадав, що вилікуватися від залежності не можливо. Я неодноразово намагався різноманітними методами сам покинути вживати наркотики та алкоголь і врешті-решт зневірився, що це можливо! Втратив надію.

За останні три місяця я навчився жити без вживання наркотиків та алкоголю, і став іншою, впевненою у своєму майбутньому, людиною, так як мої фізичні, інтелектуальні, духовні, емоційні якості вийшли на інший більш високий рівень. Я дуже вдячний всім хто приймав участь у моєму лікуванні. Тому що вони допомогли здійснити мою мрію – жити повноцінним,наповненим змістом, а головне тверезим життям.

Сергій (30 років), м. Івано-Франківськ

Напевно, як і більшість наркозалежних, моя історія починалась доволі весело та без турботливо: час від часу я відривався з друзями на дискотеці та для підвищення драйву і гарного настрою дозволяв собі вживати легкі наркотики, після чого розслаблявся травою. Але чомусь ці яскраві дні змінилися повним відчаю, те, що раніше я міг контролювати з часом почало контролювати мене. На зміну швидкому наркотику прийшов повільний, і моє життя перетворилося на існування. Я загубив усе, що мав: дружину із немовлям, потім роботу, проколов врешті-решт оселю. Одного ранку, прокинувшись у притоні ,я задумався і запитав сам себе: «Чи є ще щось, що я не втратив через наркотики?». Усвідомивши що усе, навіть ті друзі, з якими я починав вживати залишилися десь у минулому, оскільки деякі з них, нажаль, померли, інші – потрапили за грати, я сказав собі, що так бути більше не може. Продовжуючи вживати, я ризикую залишити самого себе у далекому минулому. Я вирішив зупинитися. Звернувся за допомогою до батьків. Вони, пошукавши в інтернеті і запропонували мені спробувати пройти реабілітацію у наркологічному центрі ПОЗИТИВ.

З того часу минуло 3,5 роки. Півроку з них у мене пішло на реабілітацію.

Дякуючи ПОЗИТИВУ та Богу, я знову відчуваю смак життя, що повернулося на зміну моєму існуванню: я знайшов собі роботу, красуню-дружину і зараз ми чекаємо на дитину. Щиро дякую співробітникам центра за можливість, якою мені дали скористуватися.

Орест

Привіт мене зовуть Орест, я з міста Луцька мені 20 років. Я почав вживати наркотики в 17 років. Спочатку то була конопля потім були клубні наркотики. Це все було коли я навчався на першому курсі університету було весело клуби вечірки друзі, але все це було не довго, мене затримала міліція за збут амфетаміну. Був суд мені дали 5 років умовно, але це мене не зупинило я продовжував вживати наркотики почав колотися ширкою та субітексом. Мої рідні вже не могли дивитися на мене в інтернеті знайшли сайт реабілітації Позитів та запропонували мені їхати в Харків лікуватися, після довгих вмовлянь я погодився. Зараз я пройшов 5 місяців реабілітації продовжив навчання в університеті повернувся до дому, одружився, чекаю дитину. Хочу подякувати співробітникам центру Позитів за те, що допомогли мені начати нове тверезе життя. Я і досі спілкуюся з співробітниками центру.

Евгений, Западная Украина

Привет меня зовут Евгений. Мне 19 лет я из западной Украины. Употреблял наркотики 3.5 года. Наркотики лишили меня всего: семьи, друзей, доверия близких, не получил образование, заразился гепатитом С. Но мне повезло что моя мать меня отправила на центр даже против моей воли (поначалу). Теперь, спустя несколько месяцев я благодарен реабилитационному центру и родителям за то, что моя жизнь так круто изменилась!!! Теперь у меня есть надежда на светлое будущее без наркотиков. Я никогда не смогу изменить свое прошлое, но опытом, который я получил—я хочу поделиться со всеми : трезвость-это реально! Главное желание и поддержка близких!

Тарас, м. Львiв

Я вживав 3 рокі різні наркотикі такі як: опіум, субітекс, первінтін, маріхуану. Я, можна сказати, жив одноманітним життям на першому місці у мене завжди були наркотики, а все інше другорядне, під час вживання я закинув роботу, навчання, у той час я дуже деградував і багато чого втратив: довіру, друзів, у мене пропав сенс життя. Почалося багато проблем з правоохоронними органами і з кожним разом батьки все більше дізнавалися і розуміли, що треба щось робити. Спочатку відвезли мене в наркологію, там я пробув 10 днів, після чого мені запропонували вибрати реабілітаційний центр, ми разом в інтернеті вибрали “Позитив” в м. Харкові. Приїхав до Харкова спочатку думав пробути тут місяць і їхати до дому, але після того, як пробув тут деякий час зрозумів що це буде мало і я не готовий їхати додому, я вирішив залишитись ще, так як тут за допомогою програм,психологів і соціальних педагогів я розібрався в собі почав розвиватися в чотирьох напрямках багато чого навчився! Пiд час реабiлiтацii я отримав віру в себе,, в свої сили, почав ставити цілі, появився сенс життя, знайшов багато інтересів.
Я хочу подякувати всім хто проходив зі мною реабілітацію, також фахівцям центру які мені допомагали у важкий час.

Юрій, Івано-Франківська обл.

Кожен з нас пересікається з багатьма проблемами. Більшість з них ми можемо вирішити самостійно, але існують і такі, які подолати самостійно не можливо. В ідеальному світі алкоголь представляє собою значну статтю доходів держави І мало хто усвідомлює що кожен день алкоголь губить та розвалює багато життів, так і сталось зі мною.

Деякий час назад невинне захоплення дружніх посиденьок переросло в систематичне вживання спиртного. Це призвело до втрати довіри рідних і близьких мені людей, постійними сварками з дружиною. Моє життя стало не керуємим. Лікування по лікарням не привело до бажаного результату. Коли я вже опустив руки мої рідні запропонували мені поїхати в реабілітаційний центр «Позитив». Я згодився, так як зрозумів що це мій останній шанс повернутись до нормального життя.

Я радий, що потрапив сюди. Я навчився тут цінити кожну мить свого життя в тверезості, насолоджуватись навколишнім світом без вживання алкоголю. В цьому велика заслуга керівництва та працівників реабілітаційного центру. Завдяки їм я впевненій, що в майбутньому мене чекає успіх.

Не будьте байдужими до свого життя, пам’ятайте: не будьте рабом своєї ситуації, творіть свою долю самі!