Перейти до вмісту
Де лікувати алкоголіка?

Де лікувати алкоголіка?

Чи можна вилікувати алкоголізм?

Це одна з найпоширеніших залежностей XXI століття. Статистика алкоголізму до кінця не відома, оскільки багато алкоголіків через сорому приховують свою проблему. У нього багато осіб – молоді люди, які виросли в патологічних сім’ях, чоловіки і жінки, які займають високі посади, люди, не здатні впоратися з життєвими проблемами та низькою самооцінкою або ті, хто перейшов межу періодичного вживання алкоголю тощо.

Алкоголізм – це хвороба

Хоча наркозалежним важко визнати це і пояснити це тим, хто може дивитися на алкоголіка лише негативно, алкоголізм – це хвороба – хронічна та психологічна. Це безпосередньо впливає на мозок, що призводить до непередбачуваної поведінки залежної людини. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, людина найчастіше не усвідомлює, що вона робить і як вона це робить. Захворювання на алкоголізм зазвичай розвивається роками. Важко сказати точно, коли це почалося, тому що перехід від епізодичного вживання алкоголю до компульсивного – це процес, який повільно посилюється.

Алкоголізм – як розпізнати симптоми?

Перш ніж вживання алкоголю перетвориться на залежність, з’являються симптоми алкоголізму, які можуть вказувати на те, що почалася проблема, яку не слід ігнорувати. До них відносяться, серед іншого: збільшення кількості алкоголю, що випивається щодня, початок дня з нього, частіше домовлятися про розпивання, вживання алкоголю під час їжі, прилипання, тобто. полегшення симптомів «похмілля» алкоголем, керування автомобілем у нетверезому вигляді або вживання алкоголю в стані стресу, розслабитися, наодинці чи таємно.
Алкоголізм має негативні психічні та фізичні наслідки. Зокрема, це пошкодження головного мозку, печінки (цироз печінки), підшлункової залози, серцевого м’яза призводить до гіпертонії, депресії, алкогольної епілепсії та психозу. Це також руйнує сімейне та професійне життя і може призвести до фінансових чи юридичних проблем.

Де лікувати алкоголіка?

Незважаючи на те, що більшість алкоголіків стверджують, що можуть впоратися із хворобою самостійно, реальність інша. Найскладніше – зізнатися собі, що ти наркоман, і розпочати спеціалізоване лікування. Як лікувати алкоголізм та де? Найкраще місце для боротьби із захворюванням – центр лікування алкоголізму. Алкогольна терапія завжди підбирається під конкретну людину. Кожен справляється із хворобою по-різному. Найбільш ефективним методом є психотерапія, метою якої, серед іншого, є: показуючи алкоголіку, у чому його проблема, пояснюючи симптоми залежності, фази, якими він проходить, та її механізми. У наркологічному центрі терапевтичний процес має тривати щонайменше 6 – 8 тижнів.

Як боротися з алкоголіком після терапії?

Алкоголік, який повертається додому після лікування, як і раніше, потребує підтримки своїх близьких.
Надмірна опіка, яка часто є результатом попередньої звички захищати його, може демотивувати. Однак варто підтримати його у пошуку вирішенні нових завдань та побудові нового життя без алкоголю. Крім того, партнер наркозалежного має навчитися дистанціюватися від проблем алкоголіка та зосередитись на власних потребах, розвиваючи захоплення та інтереси. Також буде корисна підтримка друзів та знайомих, проведення з ними часу та турбота про власні розваги та відпочинок.

Людині, які пройшли лікування від алкоголізму, не можна вживати алкоголь у жодному вигляді – від солодощів, сиропів та алкогольних напоїв. Навіть мінімальна відсоткова доза може спричинити рецидив і зіпсувати терапевтичний процес.
Варто пам’ятати, що шанс вилікуватися від залежності має кожен. Вам просто потрібно наважитися боротися із залежністю та не відмовлятися від допомоги фахівця.

Спеціалізований наркологічний центр “Позитив”

🔹 Лікування алкоголізму
🔹 Лікування наркоманії
🔹 Лікування игромании
🔹 Екстрене медичне транспортування

ncpositiv@gmail.com – для клієнтів

380956697090

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Безкоштовна консультація

Заповніть форму зворотного зв’язку і ми безкоштовно проконсультуємо Вас.

© 2011-2022. Усі права захищені. Наркологічний центр «Позитив», м. Львів, Україна