Перейти до вмісту
Ефективна форма лікування алкоголізму

Ефективна форма лікування алкоголізму

Чим небезпечний алкоголізм?

Алкогольна залежність – постійно прогресуюче, дуже серйозне захворювання, яке впливає не тільки на фізичне здоров’я залежної людини, а й на психічне здоров’я та довкілля. Нелікований алкоголізм має дуже серйозні наслідки для здоров’я та психіки, особливо якщо залежна людина має дитину. Рідко коли наркоманам вдається подолати алкоголізм без допомоги психотерапевта чи груп підтримки у центрах для алкоголіків. Алкоголізм негативно впливає не лише на сімейне, а й на професійне життя. Лікувати алкоголізм складно, але не неможливо – найбільш ефективною формою лікування є допомога терапевта, а в деяких випадках необхідно помістити залежну людину в центр для алкоголіків, де вона отримає необхідну медичну та психотерапевтичну допомогу. Зміна обстановки та обмеження контактів з місцями, пов’язаними з вживанням алкоголю, часто дають дуже добрі результати для залежного. Багато алкоголіків успішно долають хворобу та зберігають повну помірність.

Алкоголь та тіло

Алкоголь руйнує організм залежної людини. Йдеться не про популярне «похмілля», а про пошкодження організму, яке часто необоротне. Але повернемося до похмілля: алкоголь – це отрута, яка завжди залишає слід у нашому організмі. Похмілля – це результат вживання дуже великої кількості алкоголю за один раз, наприклад, на вечірці. Симптоми включають головний біль, нудоту, діарею та зневоднення. Деякі люди також «вимивають» магній зі свого організму, тому щодня після важкої вечірки вони борються з неконтрольованим м’язовим тремтінням. Якщо алкоголь у кількох кількостях викликає такі неприємності, що він робить з нашим організмом, якщо їм регулярно зловживають?

Наслідки зловживання алкоголем дуже серйозні: можна не тільки пошкодити печінку (алкоголізм призводить до цирозу печінки, який, на жаль, невиліковний, незважаючи на регенеративні властивості цього органу), а й незворотно пошкодити підшлункову залозу, кістки, нервову систему (включаючи зоровий). нерв!). Крім того, алкогольна залежність часто призводить до послаблення імунної системи. Дослідження підтвердили, що люди, які звикли до алкоголю, частіше хворіють на туберкульоз.

Алкоголь та психіка

Алкоголь також руйнує психіку. Алкоголіки часто радикально змінюють свою поведінку. Непрямим чином це є наслідком ураження нервової системи, що може призвести, зокрема, до розладів особистості. Алкоголіки часто стають агресивними не лише стосовно оточуючих, а й стосовно себе. Ризик самогубства після вживання алкоголю різко зростає у наркоманів. Також поширена така поведінка, як членошкідництво. Люди, які страждають на алкоголізм, часто страждають на алкогольний психоз, депресію, алкогольну деменцію, Корсаковський психоз, синдром Отелло або енцефалопатію Верніке. Це дуже серйозні захворювання, які потрібно лікувати.

Алкоголь та сім’я

Алкоголізм руйнує не тільки залежну людину, а й сім’ю та її найближче оточення. Це пов’язано з тим, що залежна людина не може кинути пити, вона робить це несвідомо, а після вживання алкоголю може стати агресивною. На жаль, алкоголізм одного з батьків впливає на дітей, які в майбутньому можуть страждати. Алкоголізм одного члена сім’ї може також призвести до взаємозалежності іншого члена сім’ї та зменшення значення проблеми. Зазвичай на початковому етапі захворювання на проблему не помічають найближчі родичі. Проте, дізнавшись, що відбувається, часто вирішують самі допомогти наркоману. В результаті алкоголізм одного члена сім’ї домінує над усім сімейним життям. Найчастіше близькі захищають залежну людину і присвячують усю свою енергію спробам допомогти, нехтуючи при цьому важливими сферами сімейного життя. Таким чином, алкогольна залежність визначає весь вільний час сім’ї, який зосереджений виключно на залежній людині та її хворобі.

Інакше дорослі діти алкоголіків. Найбільше страждають діти у таких сім’ях, незалежно від їхнього віку. Діти, які виросли в сім’ї, де хоча б одна людина пристрастилася до алкоголю, більш схильні до алкогольної залежності у дорослому віці. Крім того, всі діти алкоголіків мають характерні, спільні риси та відчувають труднощі у дорослому житті. Їм важко адаптуватися в суспільстві і часто вони впадають у крайнощі: або вимагають від партнера повної помірності і не можуть побудувати справжні стосунки, що ґрунтуються на довірі, або самі впадають у алкоголізм і зв’язуються з людьми – алкоголіками. Створено спеціальні групи АСоА, завданням яких є допомога дітям алкоголіків та адаптація їх до життя у суспільстві.

Спеціалізований наркологічний центр “Позитив”

🔹 Лікування алкоголізму
🔹 Лікування наркоманії
🔹 Лікування игромании
🔹 Екстрене медичне транспортування

ncpositiv@gmail.com – для клієнтів

380956697090

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Безкоштовна консультація

Заповніть форму зворотного зв’язку і ми безкоштовно проконсультуємо Вас.

© 2011-2022. Усі права захищені. Наркологічний центр «Позитив», м. Львів, Україна