Перейти до вмісту
Гіпнотерапія - що це за явище?

Гіпнотерапія – що це за явище?

Як працює гіпнотерапія?

Ви довго боретесь з певними проблемами, які постійно знижують вашу самооцінку і ускладнюють спілкування з іншими? Не можете утриматися від того, чим не пишаєтесь? А може, ви страждаєте на алкоголізм і не знаєте, як звільнитися від цієї страшної залежності? Якщо ви хоч раз відповіли «так», ви, ймовірно, випробували безліч способів боротьби зі своїми «демонами». Якщо вони не допомогли, спробуйте гіпнотерапію. Пам’ятайте, що сеанси повинен проводити лише фахівець.

Що це за явище?

Майже кожен чув про це явище. Гіпнотерапія – це процес, який практикується у всьому світі. Популярність цієї техніки невипадкова. Він показує більшу ефективність. Про що це насправді? Це дія, спрямоване на фрагментарне відключення свідомості хворого чи іншими словами, зупинення його функціонування. Цей стан можна порівняти з напівсном, у якому реальність поєднується зі снами.

Вона характеризується дуже важливою особливістю, яка робить гіпноз придатним для лікування багатьох психічних захворювань. Йдеться про підвищену сприйнятливість до навіювання, що відкриває можливість придушення певної небажаної поведінки. Це робиться шляхом того, що гіпнотизер візуалізує їх несприятливий вплив на здоров’я чи соціальний статус. Звісно, під час разової зустрічі це неможливо. Це тривалий процес і потребує регулярної роботи.

Як мене загіпнотизували?

Є кілька різних способів увійти в стан напівсну – напівнеспання. Гіпнотерапія може бути низькорівневою чи глибокою. Курс повинен бути адаптований до потреб пацієнта, який проходить процедуру. Ось чому так важливо, щоб її проводив лише фахівець. Спроба самостійних сеансів з аматорами небезпечна і може завдати шкоди пацієнту.

Дуже важливе середовище, в якому проводиться гіпноз. Це має бути комфортна зона для людини, яка перебуває у стані свідомого сну. Вам також слід прийняти цілком зручне становище. Ви можете сидіти або лежати на дивані на власний розсуд. Самому курсу завжди передують техніки релаксації. Гіпнотерапія починається зі спроб зосередитися на власних психічних процесах та розумінні своєї тілесності. Цьому допомагає уява довгого спуску сходами або спуску на ліфті зі зворотним відліком пройдених поверхів. Концентрація очей на об’єкті, розташованому вище лінії очей, часто використовується для того, щоб змусити дивитися нагору.

Як працює терапевт?

Часткове відключення свідомості можна практикувати з різною метою. Найчастіше використовується як діагностичний інструмент. Вхід в інший стан та повне розслаблення дозволяє дістатися до підсвідомості, де найчастіше приховані джерела багатьох проблем, що турбують пацієнта. Вміла бесіда, проведена гіпнотизером, допоможе їх визначити та зрозуміти. Ці знання є відправною точкою для подальшої роботи з пацієнтом. Гіпнотерапія може бути лікувальним інструментом. Всупереч поширеній думці, це не маніпуляція, і нічого не можна нав’язати проти волі загіпнотизованої людини. Проте навіюваність допомагає подолати певні звички. Цінна інформація (наприклад, візуалізація шкідливих наслідків зловживання алкоголем у разі наркозалежної людини) засвоюється набагато легше у такому стані, що посилює бажання боротися із проблемою. Дуже важливо, що сеанси не створюють ризику побічних ефектів, тому це абсолютно безпечне явище. Завдяки цьому в них можуть брати участь діти та вагітні жінки.

Коли застосовується гіпноз?

Це процес, який рекомендується при роботі з людиною, яка страждає на неврози, депресію, залежність, низьку самооцінку та інші психічні проблеми. Для полегшення болю можна використовувати гіпнотерапію. Під час нього відбувається високий ступінь розслаблення м’язів, що сприяє усуненню їхньої напруги.

Короткий зміст

Описаний лікарський засіб є ефективним. Гіпнотерапію можна використовувати при різних станах та розладах. Це не форма маніпуляції, як думає багато хто. У пацієнта зберігається свобода волі, здатність приймати рішення та висловлювати заперечення проти неприйнятного змісту. Цей процес може бути корисним у:

  • діагностика причини проблеми пацієнта,
  • психічне та фізичне лікування.

Спеціалізований наркологічний центр “Позитив”

🔹 Лікування алкоголізму
🔹 Лікування наркоманії
🔹 Лікування игромании
🔹 Екстрене медичне транспортування

ncpositiv@gmail.com – для клієнтів

380956697090

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Безкоштовна консультація

Заповніть форму зворотного зв’язку і ми безкоштовно проконсультуємо Вас.

© 2011-2022. Усі права захищені. Наркологічний центр «Позитив», м. Львів, Україна